logo Castle English
česky english
adults english

Rozvrh kurzů:

rozvrh_adults_small


Kurzy pro jednotlivce - ONE TO ONE

  • Efektivita - Díky intenzivní náplni kurzu One to One můžete dosáhnout velikého pokroku v krátkém čase. Tempo hodiny, pestrost studijního materiálu a metoda studia Vám budou speciálně ušity na míru, a to dle Vašich požadavků. Rychlost Vašeho pokroku v jazyce tak bude maximální.
  • Zaměření - Učební plán je zcela utvořen tak, aby vyhovoval Vaší úrovni, Vašim konkrétním problémům v angličtině, Vašim zájmům, přáním a potřebám. Obdržíte velmi podrobného osobního průvodce, jak vylepšit oblasti jazyka pro Vás nejdůležitější. Podstatným způsobem zdokonalíte slovní zásobu, která je důležitá právě pro Vás. Vaše problémy s gramatikou budou rychle vyřešeny a Vy budete mít příležitost se naučit a používat nové gramatické formy.
  • Flexibilita - Můžete měnit čas, složení či místo Vaší vyučovací hodiny, a to 24 hodin před začátkem vyučovací lekce, tak aby to vyhovovalo Vašim požadavkům. Lze též zrušit či přemístit hodinu na jiný den v případě, že dáte vědět 24 hodin předem. Samozřejmě, že Vám za to nebudeme účtovat žádný poplatek.

Ceny za individuální kurzy

Trvání60 minut90 minut
Rodilý mluvčí 460,- 660,-
Český učitel 400,- 580,-
Kombinace dle domluvy

Castle English Language School
© 2012 Castle English | email: info@castle-english.cz | tel: +420 485 101 554