logo Castle English
česky english
  • adult-rolling-3
  • adult-rolling-1
  • adult-rolling-4
  • adult-rolling-2

Rozvrh kurzů:

rozvrh_adults_small


Kurzy pro dospělé

Nabízíme kurzy pro dospělé vedené špičkovým rodilým mluvčím, vysoce kvalifikovaným českým lektorem nebo jejich kombinaci. Všechny naše kurzy jsou zaměřeny na specifické potřeby, zájmy a schopnosti jednotlivých studentů. Každá vyučovací hodina je jedinečná a uspořádána tak, aby zdokonalila anglický jazyk všech studentů. Nabízíme širokou škálu kurzů, které zajisté uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Free Assessment Lesson - bezplatná konzultace

Rádi bychom, abyste byli kompletně spokojeni s anglickými kurzy v naší škole. Proto chceme najít kurz, který by byl pro Vás nejlepší. Abychom toho byli schopni, potřebujeme vědět vše o Vašich specifických potřebách, problémech, přáních a ambicích. Nenabízíme rozřazovací test či různé druhy dotazníků, protože ty nám nepodají informace o Vás jakožto jednotlivci. Místo toho nás kontaktujte, aby jste si dohodli bezplatný pohovor s vedením naší školy v čase, který Vám bude vyhovovat. Během tohoto pohovoru můžeme prodiskutovat podrobnosti Vašeho studijního programu a můžeme také přesně určit úroveň Vašeho jazyka. Těšíme se na schůzku s Vámi.

 Jak se přihlásit a zaplatit?

  1. Vyplňte on-line přihlášku a klikněte na ODESLAT.
  2. Následně obdržíte email, ve kterém Vám potvrdíme Vaše zapsání do zvoleného kurzu, v příloze poté najdete další informace k platbě.
  3. Před zahájením kurzu Vám formou e-mailu zašleme pokyny k zahájení kurzu.

Zápis do našich dospělých jazykových kurzů na školní rok 2019/20 probíhá již teď!

Zápis do kurzů je možné uskutečnit v průběhu celého školního roku.


Castle English Language School
© 2012 Castle English | email: info@castle-english.cz | tel: +420 485 101 554