logo Castle English
česky english

Lektoři Castle English Language School

Máme za to, že jedním z hlavních faktorů osvojení si cizího jazyka je správná volba učitele. Proto byl pečlivý výběr lektorů vždy naší prioritou. Všichni naši lektoři, čeští i rodilí mluvčí, jsou profesionální učitelé. Znamená to, že mají pro výuku angličtiny vysokoškolské vzdělání nebo mezinárodně uznávaný certifikát TEFL či CELTA.

Simon Borsky B.A.hons: Director of Adult Studies

simonJsem rodilý mluvčí z Velké Británie s více než 10 lety zkušeností výuky anglického jazyka. Jsem držitelem B.A. Honours titulu z anglické literatury z university v Salford a Celta kvalifikace z Oxfordu. Během své bohaté praxe jsem působil jako lektor na několika jazykových školách v Anglii i Evropě. Zde v Liberci se mi podařilo před 10 lety založit jazykovou školu Castle English Language School,.s.r.o., která patří mezi špičkové jazykové školy v Liberci. Jsem přesvědčen, že v poskytování kvalitních, odborných a profesionálních jazykových služeb jsme jedni z nejlepších.  Mám zkušenosti s výukou angličtiny všech jazykových úrovní, věků a odborností studentů a jsem si jist, že mohu najít ten správný program výuky pro Vás.

Kontaktujte mě, abyste si sjednali Vaši bezplatnou testovací hodinu zdarma.


Mgr. Dana Borsky: Director of Children Studies

DanaJsem jednatelkou a zároveň lektorkou anglického jazyka v Castle. Mám vystudovanou Pedagogickou fakultu na Technické Univerzitě v Liberci, obor učitelství 1.stupně. Mám státní zkoušku z anglického jazyka a rovněž několik certifikátů z metodiky výuky anglického jazyka a certifikát o studiu v zahraničí. Před tím, než jsem založila jazykovou školu Castle, jsem měla možnost působit téměř 7 let jako učitelka v několika jazykových školách, a to nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Během těchto let jsem měla možnost vyučovat děti a dospělé různého věku a jazykových úrovní. Momentálně se kromě manažérské pozice ve firmě, kde zaučuji nové lektory a sestavuji sylaby pro výuku dětí, věnuji také výuce dětí a dospělých.

Kontaktujte mě, abyste si sjednali Vaši bezplatnou testovací hodinu zdarma.


Clayton Davis B.A.

Clay

Jsem rodilý mluvčí pocházející ze Spojených států amerických – Memphis, Tennessee, kde jsem získal titul B.A z anglické literatury se zaměřením na kulturologii z Univerzity Middle Tennessee. Vlastním rovněž TEFL certifikát ze studií na Univerzitě v San Diegu.  Než jsem začal pracovat v Castlu, tak jsem působil jako lektor anglického jazyka v Chelyabinsku v Rusku. Zde jsem vyučoval studenty různého věku a měl také příležitost učit v několika jazykových táborech. Moje vášeň vyučovat postupně rostla a nyní se těším na můj možný osobní a profesionální růst v Liberci. Věřím, že přátelská a zábavná atmosféra, která v Castlu bezesporně panuje, je k tomuto rozvoji nezbytná. Castle English Language school je to správné místo pro mě!


Chris Williams B.A.hons

Chris 2Jsem britský rodilý lektor anglického jazyka s titulem B.A. z literatury a lingvistiky z Nottingham Trent Univerzity v Anglii. Vlastním rovněž CELTA kvalifikaci z Cambridge ESOL a nadále se stále vzdělávám na Univerzitě v Nottingham. Vyučovat anglický jazyk jsem začal v roce 2011 a od té doby jsem měl to štěstí pracovat a žít na různých místech. Má práce mě opravdu naplňuje, umožňuje mi poznávat lidi různého věku a společenských tříd. Velice se těším na to poznat Liberec a Českou Republiku. 


Mgr. Lenka Bucharová

Lenka-BPro Castle English Language School učím již přes tři roky. Předtím jsem měla možnost vyučovat pár let v několika libereckých školách a školkách.  Protože studium jazyků bylo vždy mým velkým koníčkem, tak jsem se po studiu na střední škole rozhodla pro pomaturitní studium na jazykové škole, kde jsem úspěšně složila státní jazykovou zkoušku z anglického jazyka, a následně pro studium na Technické Univerzitě v Liberci, obor angličtina-dějepis. Obohatit si své jazykové zkušenosti jsem měla take šanci během svých studií v Anglii a během léta 2013, kdy jsem absolvovala jazykový kurz v Kalifornii. Ve svém volném čase se neustále profesně zdokonaluji jak v učení, tak v teoretické metodologii. 

 

Kombinací našich odlišných kvalifikací a zkušeností se cítíme dostatečně schopni nabídnout Vám profesionální jazykové služby s naší jedinečností. Jsme malá rodinná škola na velmi vysoké profesionální úrovni. Jsme pyšní na pověst naší školy poskytovat kvalitní anglické jazykové služby a náš úspěch měříme spokojeností našich klientů.


Castle English Language School
© 2012 Castle English | email: info@castle-english.cz | tel: +420 485 101 554