logo Castle English
česky english
adults english

Rozvrh kurzů:

rozvrh_adults_small


Přípravné kurzy na zkoušky

V naší škole získáte profesionální přípravu na jakoukoli zkoušku v anglickém jazyce. Máme dost zkušeností a úspěchů s přípravou studentů na různé jazykové zkoušky, proto jsme schopni kvalitně připravit i Vás.

Vybrat si můžete opět z individuální přípravy (One to one) či ze skupinové přípravy.  V jedné přípravné skupině na zkoušku máme maximálně 6 studentů, a to z toho důvodu, aby byla každému studentovi věnována maximální péče a pozornost.

Naše škola se může pyšnit dosavadní 100% úspěšností ve skládání cambridgeských zkoušek. Všechny naše přípravné kurzy jsou vyučovány pouze zkušenými rodilými lektory, kteří mají bohaté zkušenosti s přípravou ke zkouškám různé úrovně a obtížnosti. Jsou speciálně proškoleni a znají různé tipy a triky, které Vám umožní získat tu nejlepší známku či skóre. Před samotnou ústní zkouškou poté od nás každý student získá bezplatnou cvičnou ústní zkoušku, která tak završí Vaši maximální připravenost na složení zkoušky.

Úspěšné složení zkoušek našimi studenty je pro nás opravdu důležité a Váš úspěch je zároveň našim úspěchem.

 Jazykové zkoušky v naší škole skládat nemůžete, rádi Vám ale pomůžeme s výběrem vhodných učebních materiálů a s přihlášením na zkoušku u instituce oprávněné ji vykonávat (v ČR i v zahraničí).

23_47.jpg

Příklady zkoušek, na které Vás lze připravit:

  • Maturitní zkoušky
  • Státní zkoušky
  • zkoušky PET, FCE či CAE

Cena:

Skupinová výuka:

90 minut výuky/týden:

TrváníPololetí: (5 měsíců)Celý rok: (10 měsíců)
Počet studentů 4-6 4-6
Rodilý mluvčí 4.150,- 7.950,-

 

Individuální výuka:

Trvání60 minut90 minut
Rodilý mluvčí 440,- 660,-
Český učitel 380,- 550,-
Kombinace dle domluvy

Castle English Language School
© 2012 Castle English | email: info@castle-english.cz | tel: +420 485 101 554